20.decembrī no plkst. 11.00 līdz plkst. 15.00 „Labās mājas” ikvienu gardēdi ielūdz uz TRUSIS kafe Dzirnavu ielā 43, kur norisināsies labdarības brančs.

Piedāvāsim bagātīgu pankūku galdu ar piedevām un karsto dzērienu par EUR 6,50. Būs pieejama arī TRUSIS kafe ēdienkarte ar citiem lieliskiem ēdieniem un dzērieniem. Tāpat būs iespēja našķoties ar “Labo māju” brīvprātīgo pašgatavotiem našķiem – šokolādes un drupačkūku, riekstiņiem, biezpiena mājiņām un citiem gardumiem.

Lai atmosfēru padarītu interesantāku, kopā ar TRUSIS kafe komandu viesmīļu lomā iejutīsies arī „Labo māju” brīvprātīgie. Savukārt par jaunāko kafejnīcas apmeklētāju omu rūpēsies “Labo māju” talismans lielsuns Robins, kurš līdzi būs paķēris ne tikai lielisku omu, bet arī krāsu zīmuļus un citus piederumus, lai pirmssvētku laikā mazajiem būtu iespēja pašu rokām izveidot kādu apsveikumu sev mīļajiem.

Baudot TRUSIS kafe piedāvājumu, 20% tiks ziedoti „Labajām mājām”, savukārt našķojoties ar „Labo māju” brīvprātīgo gardumiem, 100% no pirkuma cenas sasniegs 70 patversmes suņu un 80 kaķu bļodiņas.

trusis-kafe-ielugums