fbpx

Gārfīlds iejuties jaunajās mājās

Saņēmām priecīgu ziņu no Gārfīlda ģimenes!

Vēlamies informēt, ka Gārfīlds ir ļoti labi iejuties jaunajās mājās, garās pastaigās pat īsti neiet, ir arī skandalējies par ietekmi ar vietējiem runčiem. Viņa mīļākā vieta mājās ir dežūra pie ledusskapja. 

Sākums gan bija ļoti bikls, sākot jau ar braucienu mājup, kurš bija ļoti skaļš. Sakumā slēpās, vajadzēja iedrošinošas sarunas, bet tagad liekas viss ir lieliski. Ēd veselīgi kā runcim pienākas. Ļoti spēcīgs runcis ar labi asinātiem nagiem, vakaros burzās uz vēdera, murrā laiž nagus saimnieka vēderā, stampājot. Tālāk dodas pie ausīm vai pie zoda saimniekam un siekalojas it kā zīstu. Tā ir ļoti kutelīga sajūta.
Paldies par mūsu mīluli!

Likās noderīgi? Padalies ar draugiem!

Piesakies jaunumiem

Vēl, citi noderīgi raksti

Kā izaudzināt drošu un draudzīgu kaķi

Pavasaris un vasara ir mazo kaķēnu laiks. Ja kucēnu skoliņas apmeklēšana un sadarbība ar kinologiem gan mazu, gan pieaugušu suņu skološanā jau ir kļuvusi par pašsaprotamu rīcību, tad kaķu socializācijas tēma joprojām ir salīdzinoši jauna.

Kas jāzina, izvēloties sibīrijas haskiju, aļaskas malamutu un samojedu

Jebkuru šķirņu suņiem regulāras fiziskās aktivitātes ir vairāk nekā ieteicamas, bet it īpaši primitīvo suņu šķirnēm, tādām kā – Sibīrijas haskijs, Aļaskas malamuts, Samojeds utml.Šīs suņu šķirnes ir vēsturiski radītas, lai tās kalpotu ziemeļu tautām kā vilcēji gan pasažieru, gan

Šī vietne izmanto sīkfailus, lai nodrošinātu jums vislabāko pieredzi mūsu vietnē.