Laimīgie stāsti

France

Šis ir mūsu laimīgais stāsts. 

France pie mums nonāca 2016. gada vasarā 2. jūlijā. France noteikti ir īpaša. Īpaša ar to, ka var sastrādāt visādus brīnumus. Pāris dienas nodzīvojot pie mums, viņa izmuka no mājām un nedēļu nodzīvoja mežā. Protams, beigās atgriezās mājās. Bija izkāmējusi un pilna ar ērcēm. Atgriežoties pie tā, ka France ir īpaša – šis suns ir neaprakstāmi apbrīnojams daudzejādā ziņā – noteikti neļaus mierīgi izdarīt pilnīgi neko, ja mācīsies vai strādāsi pie datora, France noteikti apsēdīsies priekšā ekrānam. Ja dosies ēst, viņa sēdes tev blakus. Ja tu dosies gulēt, viņa ielīdīs zem segas vai apgulsies uz spilvena. Runājot par to, ka Francei patīk gulēt, tā noteikti ir viņas mīļākā aktivitāte. France ir ļoti, ļoti fotogēniska, ieraugot foto kameru, viņai noteikti ir jābūt bildēs.

Laiks tiešam skrien ātri un nu jau tikko Francei kopā ar mums ir aizsācies 5 gads. Sākums bija grūts ne tikai mums, bet arī Francei, jo viņa neēda un nedzēra, France ļoti baidījās no cilvēku pieskārieniem vai straujām un asām kustībām, bet visi kopā esam izcīnījuši un pierādījuši, ka ar mīlestību un siltuma sajūtu no ģimenes var panākt daudz. Šobrīd France ir ļoti laimīga. Šis suns tiešām ir īpašs.

Mēs katrs Franci saucam citādāk un viņa atpazīst, kas viņu sauc pēc tā, kurā vārdā mēs viņu saucam. France ir ļoti, ļoti gudra, kā arī draudzīga ar jebkuru citu dzīvnieku viņai blakus. France noteikti ir kā mazs prieka nesējs. France vienmēr saprot, ja tev nav labi un grūtos brīžos atrodas tev blakus. Tas pierāda tikai to, ka suns tiešām ir cilvēka labākais draugs un ka suns saprot vairāk nekā mēs domājam. 

Esam ļoti priecīgi, ka mums tika dota iespēja un ka France nonāca pie mums.    

Frances jaunā saimniece