fbpx

Esterīte nu ir Zīle :)

Apmēram pirms mēneša adoptējām Esteri no patversmes “Labās Mājas”. Kad atvedām Esteri mājās, viņa uzreiz nobijusies noslēpās aiz dīvāna un mēs jau domājām, ka viņai vajadzēs ilgu laiku, lai saņemtu drosmi un iznāktu ārā, taču jau naktī draugs, ejot uz virtuvi pēc ūdens, pieķēra viņu uzrāpušos uz augstākā plaukta un skatoties lielām, izbrīnītām acīm. : ) Tālāk jau jo dienas, jo drošāka Estere likās. Ņemot viņu no patversmes Jūs brīdinājāt, ka viņa slikti ēd sauso barību – ar prieku varu ziņot, ka tagad viņa to ēd labprāt, lai arī pagāja laiciņš līdz atradām barību, kas viņai tiešām garšo.

Ļoti priecīgi arī jutāmies, kad viņa pirmo reizi ieleca gultā un naktī gulēja pie mūsu kājām – tagad viņa to dara diezgan regulāri. Liekas, ka Estere pie mums jau ir pieradusi un labi iedzīvojusies, lai gan rokās viņai tāpat nepatīk doties, ko mēs arī nespiežam. : ) Rūpējamies arī, lai viņai būtu pietiekami daudz spēļmantiņu un vietu, kur asināt nagus, kā arī lai būtu sava vietiņa uz palodzes, no kuras vērot apkārtni un putnus. Kopumā gribēju teikt lielu paldies, ka ļāvāt mums adoptēt Esteri un līdz ar viņu ienest lielu prieku mūsu dzīvē! : )) Mājās devām viņai vārdu Zīle.


Ar cieņu un pateicībā Liene

Likās noderīgi? Padalies ar draugiem!

Piesakies jaunumiem

Vēl, citi noderīgi raksti

Kā izaudzināt drošu un draudzīgu kaķi

Pavasaris un vasara ir mazo kaķēnu laiks. Ja kucēnu skoliņas apmeklēšana un sadarbība ar kinologiem gan mazu, gan pieaugušu suņu skološanā jau ir kļuvusi par pašsaprotamu rīcību, tad kaķu socializācijas tēma joprojām ir salīdzinoši jauna.

Kas jāzina, izvēloties sibīrijas haskiju, aļaskas malamutu un samojedu

Jebkuru šķirņu suņiem regulāras fiziskās aktivitātes ir vairāk nekā ieteicamas, bet it īpaši primitīvo suņu šķirnēm, tādām kā – Sibīrijas haskijs, Aļaskas malamuts, Samojeds utml.Šīs suņu šķirnes ir vēsturiski radītas, lai tās kalpotu ziemeļu tautām kā vilcēji gan pasažieru, gan

Šī vietne izmanto sīkfailus, lai nodrošinātu jums vislabāko pieredzi mūsu vietnē.