Ciemos uz patversmi

Ekskursijas

“Labās mājas” savu iespēju robežās labprāt uzņem viesus – skolēnu un studentu grupas, darba un draugu kolektīvus un citus interesentus. 

Lūdzam ņemt vērā, ka “Labo māju” primārais darbs ir saistīts ar dzīvnieku uzņemšanu, apkopšanu, ārstēšanu un jaunu saimnieku meklēšanu. Tā kā atšķirībā no zooloģiskā dārza vai atrakciju parka mūsu patversmei nav atsevišķu darbinieku, kas apkalpo tikai ekskursantus, tāpēc obligāti piesakiet savu viesošanos laikus, rakstot uz: labasmajas@patversme.lv.

  • Ekskursijas vidējais ilgums – 1,5 h.
  • Ekskursijas ietvaros ir paredzēta arī pastaiga ar suņiem, tomēr jāatceras, ka suni pie pavadas ved tikai jaunietis, kurš ir sasniedzis 16 gadu vecumu. Grupās, kurās ir jaunāki ekskursanti, suni pie pavadas ved pieaugušais.

Dzimšanas dienas ballīte

Esi dzīvnieku draugs un vēlies neaizmirstamu dzimšanas dienas pasākumu? Lūdzu! Uzaicini savus viesus uz aktīvi, sirsnīgi un lietderīgi pavadītām stundām “Labajās mājās”.

Iedomājies, visi Tavi tuvākie cilvēki blakusm pastaigas mežā ar suņiem vai palīzība citos patversmes darbos. Un, ja vēl lūgsi dāvanas vietā Tev, apsveicējus noziedot “Labo māju” dzīvnieciņu uzturēšanai, sarunāsim vissiltākās, slapjākās bučas…no suņiem.

Vēlies sagādāt sirsnīgu un noderīgu pārsteigumu sev tuvam cilvēkam? Mēs noorganizēsim Jūsu kompānijai ekskursiju patversmē, pastaigas ar suņiem un īpašu sveicienu jubilāram!

Jāņem vērā, ka pasākuma ietvaros ir iespēja doties pastaigā ar suņiem, tomēr jāatceras, ka suni pie pavadas ved tikai jaunietis, kurš ir sasniedzis 16 gadu vecumu. Grupās, kurās ir jaunāki ekskursanti, suni pie pavadas ved pieaugušais.

Detalizētākas atbildes labprāt sniegsim, ja rakstīsi uz labasmajas@patversme.lv!

P.S. Lūdzu, laicīgi brīdini mūs par savu ierašanos!