Dzīvnieku patversmes “Labās mājas” labdarības vakariņas

Otrdien, 26. aprīlī, plkst. 19.00 restorānā “Kaļķu vārti” norisināsies dzīvnieku patversmes “Labās mājas” labdarības vakariņas, kuru goda viešņa būs bijusī Valsts prezidente Vaira Vīķe – Freiberga. Šīs būs pirmās „Labo māju” rīkotās labdarības vakariņas, un to mērķis ir paplašināt „Labo māju” atbalstītāju loku un vākt ziedojumus patversmes uzturēšanai.

Vakara gaitā viesi varēs ne tikai mieloties ar restorāna “Kaļķu vārti” piedāvāto piecu kārtu ēdienkarti, bet arī uzzināt, kādi mājdzīvnieki ir bijuši eksprezidentei Vairai Vīķei – Freibergai un cik kilogramus barības mēnesī apēd patversmes suņi un kaķi.

Par lielisku noskaņu vakara garumā rūpēsies pasākuma vadītājs Mārtiņš Daugulis, savukārt par vakara muzikālo noformējumu parūpēsies vokālā grupa FRAMEST un dziesminieks Kārlis Kazāks. Smieklu šaltis nodrošinās Karaliskā improvizācijas teātra aktieri. Papildu interesentiem tiks sniegta arī iespēja papildināt dzīvnieku patversmes “Labās mājas” maciņu, vienlaicīgi papildinot arī savu mākslas darbu galeriju, jo vakariņu gaitā paredzēta arī jauno mākslinieku gleznu izsole.

Ieeja pasākumā tikai ar ieejas kartēm. Ieejas kartes pateicībā par ziedojumu iespējams saņemt restorānā “Kaļķu vārti” Kaļķu ielā 11a un dzīvnieku patversmē “Labās mājas” Juglas ielā 18F vai elektroniski, rakstot uz labasmajas@patversme.lv.

Vakariņas tiek rīkotas tikai un vienīgi pateicoties vairāku atbalstītāju sirds siltumam. Paldies restorānam “Kaļķu vārti”, lielveikalam RIMI, kompānijai “Eirovīns” un Aizputes vīna darītavai, “Bumbierkokam” par pasākuma afišas un ielūgumu dizainu, tipogrāfijām “DigiMix” un “Radi savu iespēju”, Rīgas Dizaina un mākslas vidusskolai, kā arī “PīLādzīt” par telpas noformējumu.