fbpx

Dzīvnieku aizsardzības mēnesī vērienīgs atbalsts no “Borisa un Ināras Teterevu fonda”

Citējot “Borisa un Ināras Teterevu fonds” pārstāvjus: “Aukstuma tuvošanās dzīvnieku aizstāvjiem ir izaicinājums. Tas allaž rada bažas gan par dzīvnieku spējām pārdzīvot salu, gan par to, vai patversmes varēs turpināt efektīvi darboties pieaugošo komunālo maksājumu laikā. Apzinoties, ka atbalstītāju iesaiste ir nepieciešama, Borisa un Ināras Teterevu fonds sniedz būtisku atbalstu dzīvnieku patversmēm “Dzīvnieku draugs” un “Labās mājas”.

Patversmes “Labās mājas” iemītnieki arī turpmāk gada aukstajos mēnešos varēs droši baudīt siltumu, jo papildus regulārajai palīdzībai ikdienas darbībai, patversme saņēma fonda atbalstu divu jaunu, efektīvāku granulu apkures katlu iegādei un uzstādīšanai. Lai nodrošinātu dzīvnieku labturībai un darbinieku labsajūtai atbilstošu temperatūru aukstajos mēnešos, bija nepieciešama savu mūžu nokalpojušā apkures katla nomaiņa.”

Par šo ļoti vērtīgo un nepieciešamo atbalstu gan visas patversmes darbinieku, gan itin visu tās iemītnieku vārdā sakām MILZU PALDIES “Borisa un Ināras Teterevu fondam”! Paldies!

Likās noderīgi? Padalies ar draugiem!

Piesakies jaunumiem

Vēl, citi noderīgi raksti

Kā izaudzināt drošu un draudzīgu kaķi

Pavasaris un vasara ir mazo kaķēnu laiks. Ja kucēnu skoliņas apmeklēšana un sadarbība ar kinologiem gan mazu, gan pieaugušu suņu skološanā jau ir kļuvusi par pašsaprotamu rīcību, tad kaķu socializācijas tēma joprojām ir salīdzinoši jauna.

Kas jāzina, izvēloties sibīrijas haskiju, aļaskas malamutu un samojedu

Jebkuru šķirņu suņiem regulāras fiziskās aktivitātes ir vairāk nekā ieteicamas, bet it īpaši primitīvo suņu šķirnēm, tādām kā – Sibīrijas haskijs, Aļaskas malamuts, Samojeds utml.Šīs suņu šķirnes ir vēsturiski radītas, lai tās kalpotu ziemeļu tautām kā vilcēji gan pasažieru, gan

Šī vietne izmanto sīkfailus, lai nodrošinātu jums vislabāko pieredzi mūsu vietnē.