Laimīgie stāsti

Džīna

Vēstule no mājām:

Nu jau vairāk kā mēnesis ir pagājis, kopš Džīna ieradās dzīvot pie mums Mālpilī, mūsu lauku viensētā. Jāsaka, ka jau no pirmās dienas viņa jutās kā mājās. Uztraucāmies kā nu būs ar sunīti, kurš nekad nav īsti dzīvojis mājā, bet Džīna uzreiz pati iegāja mājā, izstaigāja visas istabas, iepazinās ar visiem kaķiem un  ieleca gultā, kur nu guļ ar mums katru nakti kopā.
Neskatoties uz to, ka viņai noteikti bija daudz pārmaiņu un jaunu lietu, no Džīnas puses nebija nekādu stresa pazīmju.
Šī mēneša ietvaros Džīna ir pārgājusi uz sabalansētu svaigbarību brokastīs un Virbac sauso barību vakariņās. Viņa arī nu jau ir iepazinusi dažādus dabīgos un kaltētos kārumus. Sākumā viņa uz visu jauno barību nebija īsti pārliecināta, bet nedēļas laikā vien ātri aprada un nu izbauda no sirds katru ēdienreizi. Tāpat Džīna ir iemācījusies būt pacietīga – ļāva mums apcirpt un safrizēt viņu, novannot un apgriezt nadziņus, kā arī ļauj tīrīt zobus.
Attiecībās ar sunīti Amadeo nekas nav mainījies – lai gan suņi savā starpā vēl aizvien ir vairāk neitrāli, nav problēmu rotaļlietu vai guļvietas dalīšanā. Pēdējā laikā gan Džīna ļoti vēlas spēlēties ar Amadeo, bet puika vēl atturas. Citreiz gan viņi kopā skrienas pa pļavu kā traki. Meitene arī ir sapratusi, ka ir vesela kaste ar rotaļlietām un tās var plēst cik vien vēlas, kas ir viņas mīļākā nodarbe – meklēt kastē īsto mantu. Abi kopā lieliski dodas ar mums ceļojumos un braucienos. Nu jau Džīnai ļoti patīk braukt – pati lec mašīnā! Esam devušies uz Rīgu un uz Kuldīgu, staigājuši gan parkos, gan pilsētās. Mūsu nākošais mērķis ir iepazīstināt viņu ar zirgiem un jūru.

Arī ar mūsu kaķu saimi Džīna ļoti labi satiek, un vispār arī paši kaķi neiebilda.

Džīna ir arī ļoti paklausīga un vienmēr atsaucas. Vienmēr iet blakus, un ja strādājam ārā, nekur nepazūd.

Esam ļoti priecīgi, ka Džīna ir mūsu ģimenē!