fbpx

Dzimšanas dienā vēlam veselību, Marsel!

Sūtu Jums sveicienus no Marsela.

Šodien, 1.septembrī, Marsels svin savu pirmo dzimšanas dienu un gribam padalīties kā mums iet.

Marsels ir izaudzis par ļoti mīļu, gudru, paklausīgu un savu māju suni. Ļoti labi sadzīvo ar pārējiem mājdzīvniekiem – diviem kaķiem un suni. Mājās ir arī divi mazi bērni, ar tiem Marsels labprāt spēlējas, pieskata un sargā.  Arī savu teritoriju ir apguvis un to godam sargā.

Marselam joprojām patīk kā kucēnam ieritināties saimnieku klēpjos un sajust mūsu kopā būšanu.

Diemžēl šajā mūsu kopā būšanas laikā Marselam tika konstatēta smaga sirds slimība. Šobrīd esam stingrā kardiologa uzraudzībā, dzeram zāles un esam sirsniņai atraduši piemērotus medikamentus. Papildus kardiologa uzraudzībai arī daktere Bokvalde ar savu lielisko komandu ir mūsu uzticības ārsti. Darām visu, kas iespējams, lai būtu viss kārtībā.

Pielikuma bildē Marsels ar savu Dzimšanas dienas kūku.

Likās noderīgi? Padalies ar draugiem!

Piesakies jaunumiem

Vēl, citi noderīgi raksti

Kā izaudzināt drošu un draudzīgu kaķi

Pavasaris un vasara ir mazo kaķēnu laiks. Ja kucēnu skoliņas apmeklēšana un sadarbība ar kinologiem gan mazu, gan pieaugušu suņu skološanā jau ir kļuvusi par pašsaprotamu rīcību, tad kaķu socializācijas tēma joprojām ir salīdzinoši jauna.

Kas jāzina, izvēloties sibīrijas haskiju, aļaskas malamutu un samojedu

Jebkuru šķirņu suņiem regulāras fiziskās aktivitātes ir vairāk nekā ieteicamas, bet it īpaši primitīvo suņu šķirnēm, tādām kā – Sibīrijas haskijs, Aļaskas malamuts, Samojeds utml.Šīs suņu šķirnes ir vēsturiski radītas, lai tās kalpotu ziemeļu tautām kā vilcēji gan pasažieru, gan

Šī vietne izmanto sīkfailus, lai nodrošinātu jums vislabāko pieredzi mūsu vietnē.