Laimīgie stāsti

Duksis

Labdien, Labās mājas labie cilvēki!

Te Jums rakstu es, Duksis. Vispirms vēlos pateikties visiem, visiem, kas rūpējās par mani Labajās mājās. Cer, ka Jums visiem klājas labi!

Jaunā ģimene mani ļoti mīl un lutina, jūtos kā princis. Par to gan man nebija šaubu, jo es taču esmu lielisks! Man ir jauka māja, bet pats galvenais – dārziņš, kur var labi izskrieties. Sapratu, ka puķes ir mana sirdslieta. Man ir laba apetīte, naktīs ciešs miegs.

Pabiju pie jūras, kas bija tik mulsinoši un skaisti. Kopā ar savu galveno cilvēku Elmāru skrējām un skrējām, un skrējām gar jūras krastu, kamēr mēle karājās pār plecu. Tas bija brīnišķīgi!

Vakaros es palīdzu Elmāram mācīties un viņu pieskatu. Žēl, ka viņam no rītiem jādodas uz skolu. Ierosināšu izglītības ministrei organizēt attālinātās mācības katru dienu. Vakaros es kopā ar ģimeni noskatos kādu filmu. Man patīk, ka visi ir kopā.

Man ļoti nepatīk automašīnas, motocikli, velosipēdisti un pļaujmašīna. Es būtu to visu gatavs norakt dārzā, bet jāsamierinās tikai ar riešanu un rūkšana. Nezinu, kāpēc tādi briesmoņi ir izgudroti.

Mana ģimene ir pamanījusi, ka esmu ļoti vērīgs un apķērīgs suns. Mums visiem kopā vēl daudz jāmācās, bet galvenais – mūsmājās valda mīļums.

Labi, tagad man jābeidz – Elmārs sauc.

Ar vismīļākajiem sveicieniem, īstenais jūrmalnieks Duksis.