Laimīgie stāsti

Dobijs

Sveiki!
Pirms gandrīz 3 mēnešiem no patversmes ierados savās jaunajās mājās. Un vispār man te tīri labi patīk! Paldies jums, ka iedevāt mani tiem divkājiem!
Pa šiem mēnešiem esmu paspējis gan sastrādāt pāris nedarbus (par kuriem gan nevienam uz mani dusmoties īsti nesanāk, jo es vienkārši esmu pārāk mīlīgs), gan esmu samācījies visādas gudrības. Visiem šķiet, ka es patiesībā esmu suns, jo mana mīļākā rotaļa ir atnest aizmesto pelīti, un esmu iemācījies arī suņa cienīgus “sēdi” un “hop”. 

Pirmajā dienā pusi dienas pavadīju slēptuvē zem dīvāna, taču vakarpusē es sāku murrāt tā, ka rūca viss dīvāns, un drīz arī izlīdu ārā, jo tieši degungalā bija nolikti baigi garšīgie gardumi. Vairs atpakaļ līst negribēju, jo izrādījās, ka tiem divkājiem tie gardumi ir vēl.
Drīz vien atklāju visiem, ka esmu baigais orators. Esmu gatavs parunāties ar jums jebkurā laikā un pasūdzēties, ka putniņi ATKAL mani kaitina uz palodzes vai ka mani neviens nav paglaudījis pēdējās 30 minūtes. 🙂
Jau kopš pirmās dienas esmu kā pielipis tiem divkājiem un viņi lika jums pateikt, ka vēl mīļāku kaķēnu kā mani iedomāties būtu grūti!

Ar sveicieniem, Dobijs