fbpx

Dīvas laimīgais stāsts

Sirsnīgs paldies Dīvas saimniecei Laurai par jauko sveicienu un sunītes māju dzīves aprakstu!

Dīvai klājas ļoti labi. Kārtīga mājas saimniece, vienmēr jābūt uzmanības centrā. Aktīva un dzīvespriecīga meitene. Lielākie prieki ir spēlēties ar bumbu ārā un līst mīļoties vai pagulēt klēpī. Dīvai šķiet, ka viņa būs klēpja sunītis 🙂 Patīk nogaršot zāli, zemi, koka mizas – viss jāiepazīst caur muti, tikai nav saprotams ko tie audžuvecāki visu ņem ārā no mutes… Esam bijuši pie veterinārāsta atrādīties, kārtīgi ēdam, dzeram vitamīnus, bijām mazgāties un mācāmies paklausību. Guļ jogas cienīgās pozās. Dažreiz sanāk sadarīt blēņas…piemēram, sagrauzt brilles, bet nu ko var padarīt, ka tās stāvēja tik pieejamā vietā un teju vai aicināja parotaļāties. 
Pa šo laiku Dīvai ir izdevies izbaudīt gan sniegu, gan lietu, gan vērtas cienīgu vēju un saulīti. 

Likās noderīgi? Padalies ar draugiem!

Piesakies jaunumiem

Vēl, citi noderīgi raksti

Kā izaudzināt drošu un draudzīgu kaķi

Pavasaris un vasara ir mazo kaķēnu laiks. Ja kucēnu skoliņas apmeklēšana un sadarbība ar kinologiem gan mazu, gan pieaugušu suņu skološanā jau ir kļuvusi par pašsaprotamu rīcību, tad kaķu socializācijas tēma joprojām ir salīdzinoši jauna.

Kas jāzina, izvēloties sibīrijas haskiju, aļaskas malamutu un samojedu

Jebkuru šķirņu suņiem regulāras fiziskās aktivitātes ir vairāk nekā ieteicamas, bet it īpaši primitīvo suņu šķirnēm, tādām kā – Sibīrijas haskijs, Aļaskas malamuts, Samojeds utml.Šīs suņu šķirnes ir vēsturiski radītas, lai tās kalpotu ziemeļu tautām kā vilcēji gan pasažieru, gan

Šī vietne izmanto sīkfailus, lai nodrošinātu jums vislabāko pieredzi mūsu vietnē.