fbpx

Čiko laimīgais stāsts

Sveiki, Labās mājas!

Sveicieni no manis un Mazā Čiko!
Jāsaka, ka adoptēt Čiko ir privilēģija un lielisks lēmums – paldies Jums par viņa uzticēšanu. Kopā esam nu jau mēnesi un esam patiešām labi draugi. Čiko jaunajās mājās iejutās pārsteidzoši ātri. Jau pāris stundas pēc ierašanās un prātīgas visa izošņāšanas, Čiko ielēca gultā pašā vidū un, nemaz nebaidoties, gulēja ar vēderu gaisā.
Viņš nebūt neiebilst doties arī kādā garākā pastaigā, ja vien ejam viņa tempā un ik pa brīdim atpūšamies, lai padzertos.
ČikČikam tagad arī ir jauni draugi (ne suņi, tos pagaidām ar interesi vērojam distancēti), bet saimnieces priekšniece, kura brīvos brīžos pamasē viņa ķepiņas, kolēģi, kuri vienmēr Čiko sabučo un draugi, kas nereti viņam atnes kādu kārumu.
Vispriecīgākais ČikČiks ir kad var aizbraukt uz laukiem iztrenkāt kaķus un kazas, un pats brauciens vilcienā arī viņam ļoti patīk. Ja nesanāk aizbraukt uz laukiem, tad sestdienās Čiko dodas uz brokastīm kafejnīcā (nu jau pats zina ceļu) un tad uz Sporta pils dārziem, kur gandrīz nekad nav citu suņu un var izskrieties bez pavadas cauri saulespuķēm un pļaviņai un tad, atnākot mājās, atkal ieritināties pašā gultas vidū vai uz spilvena, vai vislabāk saimnieces padusē.

Likās noderīgi? Padalies ar draugiem!

Piesakies jaunumiem

Vēl, citi noderīgi raksti

Kā izaudzināt drošu un draudzīgu kaķi

Pavasaris un vasara ir mazo kaķēnu laiks. Ja kucēnu skoliņas apmeklēšana un sadarbība ar kinologiem gan mazu, gan pieaugušu suņu skološanā jau ir kļuvusi par pašsaprotamu rīcību, tad kaķu socializācijas tēma joprojām ir salīdzinoši jauna.

Kas jāzina, izvēloties sibīrijas haskiju, aļaskas malamutu un samojedu

Jebkuru šķirņu suņiem regulāras fiziskās aktivitātes ir vairāk nekā ieteicamas, bet it īpaši primitīvo suņu šķirnēm, tādām kā – Sibīrijas haskijs, Aļaskas malamuts, Samojeds utml.Šīs suņu šķirnes ir vēsturiski radītas, lai tās kalpotu ziemeļu tautām kā vilcēji gan pasažieru, gan

Šī vietne izmanto sīkfailus, lai nodrošinātu jums vislabāko pieredzi mūsu vietnē.