Seko mums: Instagram Facebook Twitter
  Draugi
  • Arčers
  • Binders
  • Borisa un Ināras Teterevu fonds.
  • RIX
  • Royal Canin
  • DinoZoo
  • Zoo Centrs
  • Ķepa uz Sirds

Sveiki mīļie patversmes darbinieki!

Te jums raksta Cēzars (jūs mani pazināt kā Leo), jauna dzīve jauns vārds.
Man tiešām ir sākusies jauna dzīve, esmu beidzot īstajās mājās un dikti laimīgs.
Mani saimnieki gandrīz visu laiku ir pa mājām, tā kā esam paspējuši kārtīgi sadraudzēties. Mēs katru dienu ejam ārā staigāt trīs reizes vai vairāk, un te apkārt ir superīgs mežs un svaigs gaiss. Gaisu gan jauc dzīvnieku pēdas, kurām vienmēr gribu dzīties pakaļ, un ar dzīvniekiem es domāju ne tikai suņus un kaķus, bet arī lapsas, zaķus un stirnas. Esmu īsts pēddzinis, laikam manās dzīslās rit arī kādas mednieku asinis.
mdeSaimnieki saka, ka es esmu dikti rijīgs (jūs paši tādi būtu, ja būtu dabūjuši klaiņot apkārt bez kārtīgām maltītēm), bet viņi mani šobrīd baro biežāk kā vajadzētu, lai es pierastu, ka tagad man vienmēr būs ko ēst. Un ziniet ko, es jau māku ēst lēnāk un uz ielas visus mēslus pēc kārtas ar vairs nemēģinu aprīt.
Es mājā drīkstu iet visās telpās, bet nez kāpēc, viņi mani nelaiž gultās. Nē, nu es jau esmu samierinājies, neko darīt, bet mirkļi, kad es tomēr tur iebāžu savu purniņu ir no rītiem, kad viņiem nozvana modinātājs, bet viņi negrib celties. Tad es dodu bučas un palīdzu viņiem piecelties, pavisam vienkārši varu arī segu noraut.
Pie mums šad un tad atnāk ciemiņi, viņi visi grib redzēt cik es esmu jauks, un tad nu viņi nes man daudz dāvanu, rotaļlietas man tagad kādam laiciņam tiešām pietiks. Bet pirms tie ciemiņi ienāk, es jau nezinu vai viņi ir labie vai sliktie un tad es kārtīgi sargāju māju, reju dikti skaļi, vaktēju pie visiem logiem, pa lodžiju arī labs skats paveras.
Vēl man saimniece saka, ka es esmu dikti gudrs. Šajā mēnesī es jau esmu iemācījies komandas, “sēdēt”, “gulēt”, “gaidīt”, “šurp”, “ķepu”, “stāvēt”, “blakus”. Nu labi, atzīšos, es tās pildu tikai tad, ja saožu, ka būs kaut kas garšīgs, bet gan jau ar laiku arī tāpat viņu iepriecināšu. Mēs esam beidzot arī izstāvējuši rindu uz suņu skolu, un 17.janvārī būs pirmā nodarbība. Saimniece, saka, ka tad kad iziesim suņu skolu, tad es vispār būšu supersuns.
Lai jums visiem miera un prieka pilns šis svētku laiks!

P.S. nododiet lūdzu sveicienus maniem biedriem, ceru, ka arī viņiem drīz izdosies tikt pie mājām.

Cēzars

sdr cofcof cof

Ziņas/Sākums
 
Mājas lapu izstrāde © Guntis.lv