Celsim kopā Robina pilis –iesaisties suņu būdu tapšanā!

Robina Huda stāsts vēl aizvien ir populāra leģenda, turpretī Robins “Labajās mājās” ir pavisam īsts un, ziemas sezonai tuvojoties, Robinam jāuzņemas rūpes par suņu ķepu siltumu. “Labās mājas” lūdz sabiedrību iesaistīties projektā “Robina pilis”, kura mērķis ir sagatavot 15 jaunas, kvalitatīvas un praktiskas suņu būdas tiem sunīšiem, kas vēl meklē savas īstās mājas.

Suņu būdu izveides projekts aizsācies jau pavasarī, taču oktobrī to nepieciešams pabeigt, lai katrā suņu laukumā dzīvniekiem būtu pieejamas mājas, kurās patverties no lietus un vēja, brīžos, kad tiek sakopti patversmes būri, un kuros suņi pavada lielu daļu dienas laika.

Lai suņu būdas varētu pagūt uzcelt pirms aukstā laika sākšanās, Robins lūdz atsaukties uzņēmumus un ikvienu, kuram būtu iespēja ziedot suņu būdām pēc savām iespējām. Ziedojums var būt gan nepieciešamais materiāls, gan finansiāls atbalsts. Par laimi, lielākā daļa materiālu jau ir iegūti un atlikušo nepieciešamo materiālu summa sastāda tikai 500 EUR.

Materiāla veids Izmērs Nepieciešamais apjoms
Bruses, antiseptizēta, impregnēta 6000x50x50mm 64 gab.
Putuplasts, EPS 100 1000x500x50mm 132 gab.
Ruberoīds, virsklājs 10000x1000mm 3 gab.

Robins un “Labās mājas’’ komanda izsaka pateicību Astrai Garkājei, Aigaram Tavkinam un Inesei Otisonei – brīvprātīgajiem entuziastiem, kuri projektu aizsākuši, kā arī koordinē tā turpinājumu.

Sirsnīgs paldies arī sociāli atbildīgajiem uzņēmumiem, kas jau atbalsta “Robina pilis” būdu izveidi. Projektā jau iesaistījušies: “Latvijas finieris”, kas nodrošinājis saplākšņus suņu būdu fasādēm, “Attēls R”, kas saziedoja skrūves, sazāģēja saplāksņus nepieciešamajos izmēros un piegādāja uz “Labajām mājām”, kā arī “Krāsu centrs”, kas nodrošināja krāsu griezumu vietu apstrādei pret mitrumu.Kontaktinformācija:
Inese Otisone
Projekta “Robina pilis” vadītāja
Tālr.: +371 20246080
E-pasts: patversme@patversme.lv
Projekta ziedojumu konta numurs LV95HABA0551003865018, mērķis “Robina pilis”.