fbpx

Capīte

Sveiciens no Capītes, kura tagad saimnieko Medemciemā. Capīte jaunajās mājās dzīvo 2 nedēļas un kļūst arvien drošāka, un ar katru dienu iejūtas arvien vairāk un vairāk.

Nedaudz vēlāks apdeits: Capīte piemīlīga, forša suņu meitene. Laba apetīte, pa dienu bieži grib izskrieties no mājas laukā. Liekas, labi iejutusies mūsmājās Medemciemā. 
Capīti saudzējam. Bet arvien ir bailīga, tiesa, pret savējiem pieradusi. Capītei tikai viens ņiķītis. Kad ejam saitē pastaigāties, vēl neesam nekur tālu tikuši,jo pēkšņi izdomā apsēsties, tālāk neiet, skatās acīs. Varbūt tas ir senāko uzbrukumu un baiļu sekas. Tad nu ar viņu runājam, ka jāceļas, ka jāiet tālāk. Capīte sāk domāt, saprast un ejam tālāk. Ceram uz pacietību, ka ar laiku tas pāries. 

Likās noderīgi? Padalies ar draugiem!

Piesakies jaunumiem

Vēl, citi noderīgi raksti

Kā izaudzināt drošu un draudzīgu kaķi

Pavasaris un vasara ir mazo kaķēnu laiks. Ja kucēnu skoliņas apmeklēšana un sadarbība ar kinologiem gan mazu, gan pieaugušu suņu skološanā jau ir kļuvusi par pašsaprotamu rīcību, tad kaķu socializācijas tēma joprojām ir salīdzinoši jauna.

Kas jāzina, izvēloties sibīrijas haskiju, aļaskas malamutu un samojedu

Jebkuru šķirņu suņiem regulāras fiziskās aktivitātes ir vairāk nekā ieteicamas, bet it īpaši primitīvo suņu šķirnēm, tādām kā – Sibīrijas haskijs, Aļaskas malamuts, Samojeds utml.Šīs suņu šķirnes ir vēsturiski radītas, lai tās kalpotu ziemeļu tautām kā vilcēji gan pasažieru, gan

Šī vietne izmanto sīkfailus, lai nodrošinātu jums vislabāko pieredzi mūsu vietnē.