fbpx

Brīvprātīgo palīgu diena 4.decembrī

Atzīmējot Starptautisko brīvprātīgo dienu, uzsākam jaunu tradīciju – Brīvprātīgo palīgu dienu dzīvnieku patversmē “Labās mājas”!

Starptautiskā brīvprātīgo diena ir 1985. gadā ANO izveidota starptautiski atzīmējama diena, kuru pasaulē atzīmē 5.decembrī. Šīs dienas mērķis ir pateikties brīvprātīgajiem par viņu ieguldījumu un palielināt sabiedrības informētību par devumu sabiedrībai.

Aicinām 4.decembrī 11:00 uz dzīvnieku patversmi “Labās mājas” tos, kuri vēlas ziedot savu laiku un prasmes sabiedrības labā, savas profesijas un zināšanu ietvaros. Gaidām juristus, dārzniekus, šoferus, santehniķus, pasākumu organizatorus, mārketinga speciālistus u.c. lietpratējus.

Pārrunāsim dzīvnieku patversmes attīstības iespējas un izveidosim brīvprātīgo palīgu koordinēšanas ietvaru. Uzklausīsim Jūsu idejas un ierosinājumus. Lūgums aizpildīt brīvprātīgā palīga anketu (arī tad, ja nevarēsiet piedalīties 4.decembrī, taču vēlaties iesaistīties brīvprātīgo palīgu darba grupās) šeit: http://ej.uz/labas-majas-brivpratigais

Jautājumu gadījumā lūdzu rakstiet patversme@patversme.lv 

Likās noderīgi? Padalies ar draugiem!

Piesakies jaunumiem

Vēl, citi noderīgi raksti

Kā izaudzināt drošu un draudzīgu kaķi

Pavasaris un vasara ir mazo kaķēnu laiks. Ja kucēnu skoliņas apmeklēšana un sadarbība ar kinologiem gan mazu, gan pieaugušu suņu skološanā jau ir kļuvusi par pašsaprotamu rīcību, tad kaķu socializācijas tēma joprojām ir salīdzinoši jauna.

Kas jāzina, izvēloties sibīrijas haskiju, aļaskas malamutu un samojedu

Jebkuru šķirņu suņiem regulāras fiziskās aktivitātes ir vairāk nekā ieteicamas, bet it īpaši primitīvo suņu šķirnēm, tādām kā – Sibīrijas haskijs, Aļaskas malamuts, Samojeds utml.Šīs suņu šķirnes ir vēsturiski radītas, lai tās kalpotu ziemeļu tautām kā vilcēji gan pasažieru, gan

Šī vietne izmanto sīkfailus, lai nodrošinātu jums vislabāko pieredzi mūsu vietnē.