Atskats uz 2020. gadu


2020. gads visiem bijis neierasts un pārmaiņu pilns. Arī patversmes “Labās mājas” darba kārtībā bēdīgi slavenais vīruss ieviesis savas korekcijas, periodiski liekot aizslēgt patversmes vārtus, atsakoties no dzīvnieku socializēšanas nodarbēm iekštelpās, semināriem, suņu pastaigām un dažādiem, parasti tik ierastiem pasākumiem.

Neskatoties uz to, patversme turpināja un turpina darboties, un sniegt kvalitatīvu aprūpi patversmē 2020. gadā uzņemtajiem dzīvniekiem – 125 suņiem un 189 kaķiem -, kā arī pārējiem iemītniekiem, kuri vēl nav tikuši adoptēti.

Tāpēc pateicamies ikvienam atbalstītājam par palīdzību šajā neziņu laikā, jo bez sabiedrības atbalsta patversmes darbība nebūtu iespējama!!! 🙏🙏🙏

Īpaši pateicamies Borisa un Ināras Teterevu fonds, ar kura atbalstu visiem “Labajās mājās” uzņemtajiem dzīvniekiem tika nodrošināta vislabākā veterinārā aprūpe – klīniskā izmeklēšana, slimību un veselības problēmu diagnostika, izmeklējumi, ārstēšana, visas veterinārās manipulācijas – attārpošana, atblusošana, vakcinācija, suņu mikročipēšana, sterilizācija. Mēs rūpējamies, lai adoptējot suni vai kaķi no patversmes, jaunais saimnieks mājās pārvestu veselīgu, socializētu un draudzīgu dzīvnieku! Mūsu moto – Tu vari uzticēties dzīvniekam no “Labajām mājām”! 🐈🐕

Bet ar darbu tikai patversmē viss nebeidzās – ar “Borisa un Ināras Teterevu fonds” atbalstu 2020. gadā ir izsterilizētas 144 bezsaimnieka kaķenes un 37 runči ne tikai Rīgas pilsētā, bet arī reģionos Latvijā. Attiecībā uz klaiņojošo un pamesto suņu skaitu – tas, par laimi, Rīgā un tās apkārtnē, ir samazinājies.

Paldies ikvienam, ikvienam dzīvnieku draugam un patversmes “Labās mājas” atbalstītājam!🐾