Atklātais ideju konkurss! Liec lietā galvu!

Juglas Dzīvnieku patversmes „Labās mājas” darbība tiek nodrošināta vienīgi no ziedojumiem.  „ Labo māju”  uzturēšana ir viens liels, kopīgs projekts.  Mūsu darbs, enerģija, zināšanas un nervi J, Tavs un pārējās sabiedrības materiāls, intelektuāls vai fizisks atbalsts.
Celebrity Dresses Sale

Meklējam jaunas un nedzirdētas, vai tieši otrādi, no citām zemēm pārņemtas, Latvijas apstākļiem adaptētas un vienkārši ģeniālas idejas līdzekļu piesaistei „ Labo māju”  uzturēšanai ! Jau iepriekš sakām lielu „paldies” par katru iniciatīvu, tomēr lūdzam piedomāt par idejas prakstiskās realizācijas iespējām. Tā teikt, vismaz ar vienu kāju stāvēt uz zemes, ņemot vērā, ka patversmei ir ierobežoti cilvēkresursi un finansējums, ko ieguldīt idejas realizācijā.

Idejas lūdzu sūtīt uz epasta adresi linda@patversme.lv līdz 31.janvārim. Ar prieku atbildēsim uz jautājumiem.

Sarunās ar patversmes apmeklētājiem bieži vien redzam, ka cilvēki līdz galam neizprot, kā tiek uzturēta patversme un kas sastāda šīs lielās, regulārās izmaksas. Patversmes izmaksas nebeidzas ar barības iegādi. Diemžēl.

Lai pilnīgāk izprastu „ Labo māju”  vajadzības, sniedzam papildus informāciju. Patversmē ir 50 suņu un 40 kaķu turēšanas vietas. 2012.gadā patversmē uzņemti 317 suņi un 312 kaķi.

Dzīvnieku uzturēšana:

Regulārās veterinārmedicīniskās izmaksas un neparedzētās, akūtas izmaksas (operācijas, ārstēšana).

Barība (ne reti specializēta, profesionāla barība novārgušiem dzīvniekiem, kucēniem un kaķēniem). Pareizini sava mīluļa ikmēneša barības izmaksas ar 120.

Ēkas uzturēšana:

Komunālie maksājumi-elektrība, apkure, ūdens, atkritumu izvešana. Pareizini sava mājokļa izmaksas vismaz ar 20.

Zemes nomas maksa (zemes īpašnieks Rīgas dome), nodokļi, kas saistīti ar zemi un ēku.

Saimnieciskās izmaksas:

Dezinfekcijas, mazgāšanas līdzekļi, saimniecības preces, kas regulāri jāmaina.

Neparedzēti remontdarbi , dzīvnieku aprīkojuma atjaunošana (būri, sprosti, guļvietas).

Administartīvie izdevumi:

Dzīvnieku kopēju atalgojums (tik liela dzīvnieku patversme nevar iztikt vienīgi ar brīvprātīgo darbu)

Degviela (dzīvniekus nogādāšana uz veterināro klīniku u.c.).
Cheap Bridesmaid Dresses

Galvenā motivācija noderīgu ideju ģenerēšanai, skaidra-palīdzēt dzīvniekiem.  Tomēr papildus motivācijai J, labākās idejas autors saņems divas biļetes-ielūgumus  no mūsu draugiem Forum cinemas!