Laimīgie stāsti

Arčibalss

Sveiciens “Labās Mājas” komandai!
Es esmu Arčibalss (patversmē Pīks) un gribu ko pastāstīt par sevi un savu jauno gimeni. Pirmkārt, mans jaunais vārds man patīk – tāds zolīds! Tas tika dots par godu man un par piemiņu mammas pirmajam sunim labradoram-retrīveram. Mamma saka, ka es viņam ļoti līdzīgs, sevišķi mana balss, un, protams, es tikpat liels un skaists! 🙂
Man ir jauna un ērta būda – ir izeja uz pagalmu un uz verandu. Viskarstākajās dienās mani laidā iekšā lielājā mājā, tur ir vēsi un es varu paslēpties no karstuma. Tik patīkami, kad par tevi rūpējas!
Vēl pagalmā ir dīķis. Pirmās dienās es peldējos pat 10 reizes dienā – man tā patika!
Pagalms ir ļoti liels – ir gana vietas kur skraidīt uz nebēdu, ko mēs ar Kasparu – mammas dēlu – arī labprāt darām.
Esmu iepazinies arī ar kaimiņ-astītēm, bet viņi gan ir pārāk runīgi, pierunāja man pilnas ausis, bet es tak nopietns čalis – noklausījos un gāju savās darīšanās. 🙂
Darba man nav pārāk daudz, reizēm palīdzu mammai dārza darbos un Kasparam remontdarbos. Sevišķi patīk, ja viņš aizmirst darba cimdus man sasniedzamā vietā – es tad momentā klāt un no cimdiem paliek tikai strēmelītes – forši! 😂 Vēl reizēm patīk ko paslēpt, lai tak Kaspars meklē!

Man patīk, ka manā ģimenē neviens nepaceļ balsis. Ja mammai kas nepatīk, viņa vienkārši pagroza ar pirkstu un uzsauc “Nedrīkst!”, un es uzreiz saprotu, ka esmu kaut ko nepareizi izdarījis. Mans labakais draugs Kaspars palīdz man būt paklausīgam. Viņš ir mans pats labākais draugs uz pasaules!
Es esmu laimīgs un visu laiku smaidu!

Novēlu visām “Labo Māju” astītēm atrast savu ģimeni, kur Jūs, mani draugi, tiksiet mīlēti, loloti un aprūpēti kā es savās jaunajās mājās!