Laimīgie stāsti

Arčibalds

Vēstule no mājām:

Arčibalds jeb savējiem Arčijs jaunajās mājās iejutās ātri. Zem gultas sēdēt i nedomāja, tā vietā tika veikta izpēte un uzreiz vajadzēja spēlēties ar mantiņām. Arčijam, kā jau kaķēnam, ļoti patīk skriet un spēlēties, dažreiz darīt arī kādu nebēdnību.  Tomēr vairāk par visu Arčijam patīk mīļoties. ❤️ Arčijs ir viens no skaļākajiem murrātājiem, ko pazīstu, un vairākas reizes dienā nāk mīļoties. Kopā nāk gulēt diendusu un pa nakti guļ pie galvas. Ja tiks pamodināts pa nakti, tad gribēs, lai samīļo arī tad.

Ar māsu Sesīliju (Sisi) Arčibalds ir apradis labi. Tagad abi ir kļuvuši par lieliem spēļu biedriem. Sesīlija, būdama 5 gadus vecs kaķis, reizēm gan grib mieru un tad mazajam uzrūc, jo Arčija enerģija ir neizsīkstoša. Ja agrāk domājām, ka Sise ir apsēsta ar diedziņa ķeršanu, tad izrādās, ka Arčijs noķerto diedziņu pat nemaz negrasās laist vaļā.

Ar drošu sirdi varu teikt, ka Arčijs pie mums jūtas labi un ir ienesis mazu gaismiņu mūsu mājā. Paldies par šo iespēju un paldies par jūsu darbu! (Arčibalds tieši atnāca iesēsties klēpī, laikam grib nodot arī savu sveicienu.)

Arčija saimniece Kaiva