fbpx

Alvar

Cik jauku sveicienu saņēmām no mazā runčuka saimnieces Lindas!

Pirms aptuveni 4 mēnešiem adoptējām mazu rudu kaķēnu. Nosaucām par Alvaru. Esmu tik laimīga, ka nolēmu viņu adoptēt. Es viņu mīlu vairāk, nekā es jebkad būtu varējusi iedomāties, un mūsu kopā pavadītais laiks ir bijis ļoti vērtīgs. Viņš ir tik skaists un laipns mazs kaķis. Viņš ir ļoti sabiedrisks un daudz runājas skaistā balsī. Viņš vienmēr ir man blakus un arī katru nakti guļ man blakus.

Mums ir vēl viena kaķene Līga. Viņai ir 4,5 gadi. Viņa ir mazliet citādāks kaķis. Sākumā es ļoti uztraucos, vai viņi sapratīsies. Pēcpirmās nedēļas mēs lēnām sākām viņus iepazīstināt vienu ar otru. Pēc dažām dienām nojautu, ka viņi, visticamāk, sapratīsies. Tagad viņi ir iemācījušies sadzīvot un pat sadraudzējušies. Viņi daudz spēlējas un cīnās. Līga Alvaram ir iemācījusi daudz jaunu triku un veidu kā pievērst cilvēku uzmanību. Reizēm Līgu mazliet kaitina visa šī kaķēna rotaļība, bet tas ir saprotams.

Es vēlos no sirds pateikties par to, ka ienesāt manā dzīvē tik īpašu kaķi.

Likās noderīgi? Padalies ar draugiem!

Piesakies jaunumiem

Vēl, citi noderīgi raksti

Kā izaudzināt drošu un draudzīgu kaķi

Pavasaris un vasara ir mazo kaķēnu laiks. Ja kucēnu skoliņas apmeklēšana un sadarbība ar kinologiem gan mazu, gan pieaugušu suņu skološanā jau ir kļuvusi par pašsaprotamu rīcību, tad kaķu socializācijas tēma joprojām ir salīdzinoši jauna.

Kas jāzina, izvēloties sibīrijas haskiju, aļaskas malamutu un samojedu

Jebkuru šķirņu suņiem regulāras fiziskās aktivitātes ir vairāk nekā ieteicamas, bet it īpaši primitīvo suņu šķirnēm, tādām kā – Sibīrijas haskijs, Aļaskas malamuts, Samojeds utml.Šīs suņu šķirnes ir vēsturiski radītas, lai tās kalpotu ziemeļu tautām kā vilcēji gan pasažieru, gan

Šī vietne izmanto sīkfailus, lai nodrošinātu jums vislabāko pieredzi mūsu vietnē.