Seko mums: Instagram Facebook Twitter
  Draugi
  • Arčers
  • Binders
  • Borisa un Ināras Teterevu fonds.
  • RIX
  • Royal Canin
  • DinoZoo
  • Zoo Centrs
  • Ķepa uz Sirds

Nav noslēpums, ka saliedēts kolektīvs ir produktīva darba stūrakmens! Kā zināms, kolektīvs labāk saliedējas tieši ārpus darba telpām, bet parasti to ierobežo laiks un darba apjoms, jo sporta dienas vai citi līdzīgi pasākumi, kas aizņem vienu vai vairākas dienas, ir dārgi un darba rezultātu ziņā, neproduktīvi. Mēs piedāvājam pilnīgi jaunu kolektīva saliedēšanas ideju, kas aizņems tikai 2 stundas, bet kolektīvs būs priecīgs, izkustējies, atkal enerģisks, paelpojis svaigu gaisu, uzlādējies ar pozitīvām emocijām, iepazinis labāk kolēģus un, pats galvenais, gatavs atkal strādāt ar jaunu “lādiņu”! Un tas nozīmē, ka darba devējs “nezaudē” visu darba dienu!

Mūsu piedāvātajā programmā ir viss, kas nepieciešams ātrai “bateriju uzlādēšanai” – svaigs gaiss; daba; pastaiga; dzīvnieku sniegtā, mīlestības pilnā, enerģijas duka, kas saglabās pozitīvu noskaņojumu vēl ilgi; jauna informācija un pieredze; neliela prāta “izkustināšana” un kolēģu labāka iepazīšana.

Un visbeidzot, jūsu kolektīvs šādi būs veicis labu labo darbu – ziedojot palīdzējis patversmes iemītniekiem – divi zaķi ar vienu fotošāviņu!

Programma 2h:

 1. Pulcēšanās, stāsts par patversmi, par dzīvnieku ikdienu, kā tie nonāk patversmē un kā tiek adoptēti.
 2. Patversmes apskate – suņi un kaķi.
 3. Suņu staidzināšana.
 4. Tējas un uzkodu pauze.
 5. Jaunas atziņas par kolēģiem.
 6. Viktorīna ar piemiņas balviņām.
 7. Kopbilde. Foto izliksim mūsu soc.tīklos un mājas lapā “Kolektīva saliedēšanas diena”” sadaļā.

Par šo jauko kolektīva saliedēšanas dienu, mēs lūgtu ziedojumu 10 eur./pers.

Pieteikties sūtot epastu: labasmajas@patversme.lv.

——————————————————————-

SIA “Sparta logistics” sava šefa dzimšanas dienu nolēma svinēt ar labdarības pieskārienu.

Dāvanas – daudz barības un citus ziedojumus – saņēma arī mūsu iemītnieki, kā arī pastaigās tika pieci suņuki, ar mūsu suņu meiteni Spartu priekšgalā! Liels paldies Jums no mūsu ķepaiņiem!

 

Uz sākumu
Mājas lapu izstrāde © Guntis.lv