Seko mums: Instagram Facebook Twitter
  Draugi
  • Arčers
  • Binders
  • Borisa un Ināras Teterevu fonds.
  • RIX
  • Royal Canin
  • DinoZoo
  • Zoo Centrs
  • Ķepa uz Sirds

Bez mūsu brīvprātīgo atbalsta, viņu veltītā laika, enerģijas un mīlestības, mēs nevarētu palīdzēt tik daudz dzīvniekiem, kā šobrīd!

A02JAA Kas ir brīvprātīgais?

    brīvprātīgais ir cilvēks, kas strādā bez atlīdzības;

    brīvprātīgo darbam patversmē iespējams pieteikties no 16 gadu vecuma;

    brīvprātīgais ir cilvēks, kurš uz patversmi nāk regulāri, ir iepazinies un izprot darbu  kārtību  un drošību patversmē, kā arī ir gatavs darīt darbus, kas ir nepieciešami;

    brīvprātīgais izvēlas savām iespējām atbilstošu laika apjomu, iepriekš to saskaņojot ar vadītāju.

Iemesli kļūt par brīvprātīgo.
Vēlmei palīdzēt suņiem un kaķiem, kas nokļuvuši patversmē, ir jābūt galvenajam iemeslam, kāpēc Jums jākļūst par brīvprātīgo dzīvnieku patversmē „Labās mājas” un/vai biedrībā „Juglas Dzīvnieku aizsardzības grupa”. Brīvprātīgais darbs ir iespēja gūt gandarījumu par lietderīgi pavadīto brīvo laiku, attīstīt spējas, pilnveidot prasmes, iegūt zināšanas un jaunus domubiedrus.

Ierobežojumi brīvprātīgajam darbam patversmē.

 • jāapzinās dzīvnieku patversmes darba specifika (stingri ievērojama dienas kārtība, liels un intensīvs darba apjoms, nezināmi vai bailīgi dzīvnieki (arī lieli suņi) u.c.);
 • patversmes iemītnieku, darbinieku un drošības apsvērumu dēļ par brīvprātīgo iespējams kļūt no 16 gadu vecuma (līdz 18 gadu vecumam nepieciešama vecāku atļauja);
 • brīvprātīgais darbs ir jāveic regulāri un atbildīgi – tā nav vienreizēja izklaide.

Tātad, ja Jums ir svarīgākie priekšnoteikumi, lai kļūtu par brīvprātīgo – motivācija un brīvs laiks palīdzēt dzīvniekiem, palīdzību sniedzot regulāri, lūdzam izvērtēt sekojošus brīvprātīgo pienākumus (mēs zinām, ka vairāk vai mazāk varam sevi iedalīt „suņu cilvēkos” vai „kaķu cilvēkos”).

Ja jums patīk suņi un vēlaties piedāvāt praktisku palīdzību patversmē:

 • Pastaigas ar suņiem, kas ir ne vien lieliska iespēja izkustēties svaigā gaisā pašiem, bet arī nodrošināt fizisku slodzi un sniegt lielisku rehabilitāciju un socializāciju patversmes iemītniekiem. Daudziem patversmes suņiem ir jāatgūst ticība cilvēkam vai jāapgūst elementāras iemaņas-staigāt pie pavadas, sarast ar svešiem cilvēkiem, ieraudzīt un iepazīt lielo un plašo pasauli. Vairāk lasi šeit.
 • Suņu sprostu tīrīšana, trauku mazgāšana, telpu tīrīšana, kucēnu socializācija. Brīvprātīgais darbs, kas prasa ne vien detalizētāku iepazīšanos ar patversmes dienas kārtību, veicamajiem darbiem, bet arī regulārāku darbošanos patversmē;
 • Var pieteikties pagaidu māju piedāvāšanai kucēniem. Dažreiz kucēnu ir tik daudz patversmē vai tie ir pārāk jauni, tad lūdzam brīvprātīgo palīdzību pārturēt kucēnus mājas apstākļos kādas 2 nedēļas, nodrošinot ar visu nepieciešamo.

Ja jums patīk kaķi un vēlaties piedāvāt praktisku palīdzību patversmē:

 • Kaķu sprostu un telpu tīrīšana, trauku un kaķu tualešu mazgāšana. Brīvprātīgais darbs, kas prasa ne vien detalizētāku iepazīšanos ar patversmes dienas kārtību, veicamajiem darbiem, bet arī regulārāku darbošanos patversmē.

Palīdzība saimnieciskajos darbos

 • Ļoti noderīgas ir prasmīgas un varošas rokas, kas var izlīdzēt saimniecības sīkdarbos. Patversmē gadās tās pašas likstas, kas ikvienā mājsaimniecībā-nedarbojās ūdens krāns, jāsaskrūvē plaukts, jāsalabo elektrības slēdzis, jāpalabo sprostu režģojumi. Nereti patversmes darbarīku arsenālā nav kāda specifiska instrumenta, kā iegāde vienreizējai lietošanai nebūtu racionāla. Vasarā ravēšana un zāles pļaušana.

Prasmes un zināšanas.

Dzīvnieku aizsardzības organizācijas un patversmes darba nodrošināšanai ar katra brīvprātīgā īpašajām zināšanām, iespējām un talantiem kopīgi jāapvieno tik plaša profila komanda, kā reti kurā uzņēmumā. Mums vienmēr noder fotogrāfs, dizaineris, žurnālists, reklāmas speciālists, maketētājs, PR speciālists, mediju pārstāvis, juridisku konsultāciju sniedzējs, loģistikas speciālists un šoferis. Jā, to un vēl vairāk ir jāspēj mums visiem kopā veikt!


Priecāsimies un uzklausīsim jebkuru Jūsu ideju un iniciatīvu! Ja vēlies kļūt par brīvprātīgo, tad raksti uz e-pastu info@patversme.lv

NB! Priecājamies par ikvienu, kurš grib palīdzēt suņiem un kaķiem atgūt uzticību cilvēkiem, uzkopt patversmi vai veikt daudz citu darbiņu, ziedojot savu laiku un intereses dzīvnieku labā. Savukārt cilvēkus, kuri grib pavadīt brīvo laiku jautrā kompānijā, smejoties, dauzoties un visādi citādi ampelējoties, piemirstot par galveno iemeslu, kādēļ ieradušies patversmē, aicinām doties uz ūdens atrakciju parku, pludmali, spēlēt boulingu, apmeklēt kino vai citas izklaides vietas.

injured workers pharmacy @ king pharmacy @ online pharmacy viagra @ 24 hour cvs pharmacy @ canadian pharmacy melbourne fl

Uz sākumu
Mājas lapu izstrāde © Guntis.lv