fbpx

Akcija “WHITE FRIDAY”

Esam pieraduši pie Black friday iepirkšanās drudža, kad vienreiz gadā vienā piektdienā visapkārt visvisādas atlaides un akcijas un cilvēki sāk tērēties pa labi, pa kreisi, tādējādi sevi iepriecinot. Bet kurš iepriecinās tos, kuri nevar paši sevi palutināt?
Šo piektdien piedalāmies labdarības akcijā “WHITE FRIDAY”, aicinot sabiedrību tradicionālās iepirkšanās vietā izbaudīt ziedošanas azartu.
Turklāt akcijas mērķis ir ieviest ziedošanu kā regulāru paradumu. Jo gribētos tak dzīvot labākā pasaulē, kur atbalstām mūsu līdzcilvēkus un četrkājainos draugus ikdienu.
Patversme “Labās mājas” darbojas pēc “no-kill shelter” principa, tādēļ dzīvnieki pie mums uzturas tik ilgi, kamēr sagaida savu īsto cilvēku un dodas uz jaunām mājām. Atšķirībā no pašvaldību patversmēm, kurās uzņemtajiem dzīvniekiem finansējums ir nodrošināts vismaz pirmajām 14 dienām, „Labajās mājās” dzīvnieki jau no uzņemšanas brīža jāuztur par saviem līdzekļiem. Taču patversmei nav „savu” līdzekļu, ir tikai sabiedrības atbalsts – ziedojumi, kas ļauj palīdzēt.
Ar Tavu ziedojumu mēs varam ķepaiņus sasildīt, izārstēt, pabarot, aprūpēt un socializēt, kamēr viņi sagaida savu īsto ģimeni!
Vai Tu kļūsi par patversmes ķepaiņu spārnoto enģeli un atbalstīsi viņus ceļā uz vienmērmājām?

Ziedojumu iespējams veikt:
* MOBILLY lietotnē ➡️ Ziedojumi ➡️➡Dzīvnieku patversme Labās mājas
* mājaslapā https://mobilly.lv/ziedojumi/#/katalogs/7/9/1361

Likās noderīgi? Padalies ar draugiem!

Piesakies jaunumiem

Vēl, citi noderīgi raksti

Kā izaudzināt drošu un draudzīgu kaķi

Pavasaris un vasara ir mazo kaķēnu laiks. Ja kucēnu skoliņas apmeklēšana un sadarbība ar kinologiem gan mazu, gan pieaugušu suņu skološanā jau ir kļuvusi par pašsaprotamu rīcību, tad kaķu socializācijas tēma joprojām ir salīdzinoši jauna.

Kas jāzina, izvēloties sibīrijas haskiju, aļaskas malamutu un samojedu

Jebkuru šķirņu suņiem regulāras fiziskās aktivitātes ir vairāk nekā ieteicamas, bet it īpaši primitīvo suņu šķirnēm, tādām kā – Sibīrijas haskijs, Aļaskas malamuts, Samojeds utml.Šīs suņu šķirnes ir vēsturiski radītas, lai tās kalpotu ziemeļu tautām kā vilcēji gan pasažieru, gan

Šī vietne izmanto sīkfailus, lai nodrošinātu jums vislabāko pieredzi mūsu vietnē.