Aizvadītas septītās labdarības orientēšanās sacensības “Robins mežā”

Svētdien, 21.maijā norisinājās jau septītās labdarības orientēšanās sacensības “Robins mežā” pavasara posms, kurās piedalījās gan lieli, gan mazi suņuki ar saviem saimniekiem, gan mūsu patversmes iemītnieki ar brīvprātīgajiem.

Mežā izvietotos kontrolpunktus dalībnieki devās meklēt dažādos sastāvos – divatā ar savu suņuku, vieni paši, komandās, ģimenēs, kā arī speciālā trasē  “Mazais izmeklētājs – Robinam pa pēdām” devās arī paši jaunākie dalībnieki.

Liels prieks sacensībās bija satikt mūsu patversmes bijušos iemītniekus un redzēt cik nu kurš ir paaudzis, cik pašpārliecinātāks kļuvis, kāda jauna “frizūra” iegūta…

Pēc finiša dalībnieki varēja mieloties ar zupām, pašceptām vafelēm, dažādiem našķiem un tēju, savukārt četrkājainajiem dalībniekiem tika sarūpēta īpaša suņu kūka.

Noteicām arī stilīgāko suni, stilīgāko saimnieku (šoreiz tā bija visa ģimene) un priecīgāko asti!

Pateicoties sacensību dalībnieku ziedojumiem, sacensību laikā tika savākti 528 euro, kas tiks izlietoti patversmes uzturēšanas vajadzībām.

Liels paldies visiem brīvprātīgajiem, kuri palīdzēja, lieliskākajam galvenajam sacensību runas vīram Mārtiņam Daugulim un visiem “Labo māju” foršajiem draugiem – tautas orientēšanās sacensībām “Magnēts”,  Royal Canin, Tallink Latvija, Bruno, ALANDEKO, “Kino Citadele”, grāmatnīcai “Jānis Roze”, Bioderma, Fazer, Rīgas Motormuzejam, Pop Art Pets, Stirnu buks 2017, Dino Zoo, žurnālam “Astes” un tējnīcai “Materia”.

Pateicoties “Robins mežā” dalībniekiem, ikviens var gūt apliecinājumu, ka cilvēka un suņa draudzība, uzticība, spēja kopīgi strādāt un būt kompanjoniem pastāv. Šī draudzība ir liela, spēcīga, iedvesmojoša un paliekoša mūsu sirdīs.

Rezultāti: Rezultāti 21.05.2017.

 

Foto: Laila Strazdiņa

 

Foto: Katrīna Ķepule

 

Foto: Krista Haritonova