Aicinām pieteikties

Meklējam brīvprātīgos palīgus, lai kopā paveiktu labas lietas. Kopā mācīsimies, palīdzēsim, iegūsim jaunus draugus un savienosim patīkamo ar tik ļoti nepieciešamu darbu/palīdzību dzīvnieku patversmē. Mērķis – palīdzēt socializēt patversmes suņus, darboties ar kucēniem, un galvenais – darīt to plānveidīgi, ar jaunām zināšanām, t.i., palīdzēt gudri! 

Kā tas notiks?
Reizi mēnesī (svētdienā) būs jāapmeklē lekcijas, kur būs tēmas par suņiem un aktualitātēm socializācijas programmā. Divreiz nedēļā būs iespēja tikties ar Brīvprātīgo palīgu skolas vadītāju/kinoloģi Jūliju Siņicinu. Palīgu komanda saņems uzdevumus, kurus būs iespējams pildīt jebkurā dienā laikā no plkst. 13 līdz 17 (izņemot pirmdienas).

Kad būs pirmā tikšanās?
Pirmā tikšanās būs 22.septembrī no plkst. 9 līdz 11.

Kur tas notiks?
Dzīvnieku patversmē “Labās mājas”, Mežapurva ielā 2, Rīgā.

Brīvprātīgo palīgu skolas vadītāja – Jūlija Siņicina. Pieredze darbā ar suņiem 20 gadi. Uzsāka darboties kā brīvprātīgais palīgs Juglas suņu patversmē 1999.gadā. Pēdējos desmit gadus strādā kā kinologs, sešus no tiem organizē un vada savu Kucēnu skolu DinoZoo Pasaulē, Krastā iela. Organizēja un vadīja vairākus suņu socializācijas un adoptāciju projektus dzīvnieku patversmē “Labās mājas”.

Pieteikšanās: kucenuskola@gmail.com