Aicinājums kļūt par Patronu!

Uzņemot kaķi vai suni dzīvnieku patversmē “Labās mājas”, mēs vienmēr ceram, ka to atrašanās patversmē būs īsa, jo tās ir pagaidu mājas.

Kā mēs zinām, dažos gadījumos nekas nav pastāvīgāks par pagaidu risinājumu…

Mūsu pastāvīgākais kaķis Mega patversmē nodzīvoja 3 gadus, 11 mēnešus un 21 dienu, kas patversmei izmaksāja 2 628 Eur.

Mūsu pastāvīgākais suņa iemītnieks Stalkers, kas pirmais ienāca jaunajā patversmē, ar mums nodzīvoja 7 gadus, 2 mēnešus un 14 dienas, kas patversmei izmaksāja 10 220 Eur.

Kas jūs esat – Suņu vai Kaķu uzņēmums?

Aicinām jūsu uzņēmumu kļūt par kāda kaķa vai suņa Patronu jeb aizbildni, kas ilgtermiņā atbalstīs un uzturēs izvēlēto četrkājaino draudziņu!

Šobrīd patversmē mīt suņi un kaķi, kuru patversmē uzturēšanās termiņš tuvojas Megas un Stalkera rekordiem, tāpēc visu šo četrkāju vārdā lūdzam nepalikt vienaldzīgiem un palīdzēt mums piepildīt viņu ēdiena bļodiņas un apkurināt telpas, kuras šobrīd ir viņu vienīgās mājas. Tādējādi sniedzot atbalstu patversmes komandai, kura šobrīd ir vienīgā, kas “Labo māju” iedzīvotājiem sniedz glāstu, pēc kura tie tik ļoti ilgojas.

Viena suņa uzturēšana un aprūpe patversmei izmaksā 4 Eur diennaktī, savukārt par katru minci no “Labo Māju” krājkases tiek izņemti 1,80 Eur diennaktī.

Kļūstiet par Patronu un ziedojiet vienu kaķa mēnesi – 55 Eur, vienu kaķa pusgadu – 330 Eur vai veselu gadu – 660 Eur.

Kļūstiet par Patronu un ziedojiet vienu suņa mēnesi – 120 Eur, vienu suņa pusgadu 730 Eur, vai veselu gadu – 1460 Eur.

Pateicībā par jūsu palīdzību:

  • sarīkosim suņu, kaķu un cilvēku prieka pilnu uzņēmuma kolektīva dienu “Labajās Mājās”;
  • pieķširsim uzņēmuma “Labo Māju” atbalstītāja Goda rakstu, lai labais darbs neaizmirstas arī ikdienā; kā arī nosūtīsim fotogrāfijas un aprakstiņu, kā tad klājas jūsu atbalstītajam ķepainim;
  • Jūsu uzņēmuma iniciatīvu un labo gribu novērtēs sabiedrība;
  • Dzīvnieku patversmei “Labās Mājas” ir sabiedriskā labuma statuss, tāpēc ziedojot, uzņēmumi saņem ienākuma nodokļa atlaidi 85% apmērā no ziedotās summas;
  • ar sajūsmu par jaunajiem draugiem, labprāt dalīsimies mūsu mājas lapā, sociālajos tīklos un citos medijos – Twitter sekotāji mums ir virs 2000 un Facebook sekotāji ap 9400, bet Instagram ap 1600 (turklāt šie skaitļi turpina aktīvi augt!);
  • virs/uz atbalstāmā dzīvnieka būra izliksim izkārtni ar jūsu – Patrona logo un/vai nosaukumu (paraugu skatīt zemāk). Tā kā mums regulāri notiek ekskursijas patversmē, kurās piedalās gan skolēni, gan darba kolektīvi, šo izkārtni redzētu visi šie dalībnieki, kā arī brīvprātīgie suņu staidzinātāji, kas 2016. gadā kopskaitā bija 470 un mūsu ikmēneša semināra apmeklētāji, kas gada laikā kopā sanāk ap 700;
  • un pats galvenais – saņemsiet lielu slapju buču no jūsu izvēlētā suņuka vai murrājošu paldies jūsu azotē no izvētētā kaķīša.

Neatliec labo darbu uz decembri! 😉

www.patversme.lv

Kontaktiem: labasmajas@patversme.lv