fbpx

Bingo ātri iedzīvojies un privatizējis krēslu

Tieši pirms Lieldienām adoptējām Bingo, kurš devās uz savām jaunajām mājām uz Mālpils pusi. Bingo jaunajā vidē iejutās ļoti ātri, sekoja līdzi katram solim. Pēc pāris dienām Bingo pilnīgi atplauka un parādijās suns kuru patversmē nesaredzējām. Daudz enerģijas un mīlestības pret visiem.

Bingo ļoti mīl uzmanību, bet kad tās tiek mazāk tad viņš liek par sevi manīt nesot klāt kurpes,cimdus un protams arī savas mantiņas.

Bingo ļoti patīk skatīties pa logu sēžot uz krēsla (kuru viņš jau ir privatizējis tikai sev) un vērot kaķus vai citus suņus.

Bingo ļoti mīl doties garās pastaigās un pabrist pa dīķi, taču peldēt līdz šim vēl nav saņēmis drosmi.

Izbraucieni ar mašīnu nav tie paši mīļākie taču pamazām sākam pierast, jo tas nozīmē, ka būs iespēja izskrieties bez pavadas un doties pastaigās ar citiem suņiem laukos.

Ar sugas brāļiem satiek ļoti labi, visi viņam ir draugi un rotaļu biedri, taču kaķus gan patīk padzenāt.

Paldies Labājām mājām, ka deva mums iespēju adoptēt Bingo, kurš jau ir pilnvērtīgs ģimenes loceklis! 

Likās noderīgi? Padalies ar draugiem!

Piesakies jaunumiem

Vēl, citi noderīgi raksti

Kā izaudzināt drošu un draudzīgu kaķi

Pavasaris un vasara ir mazo kaķēnu laiks. Ja kucēnu skoliņas apmeklēšana un sadarbība ar kinologiem gan mazu, gan pieaugušu suņu skološanā jau ir kļuvusi par pašsaprotamu rīcību, tad kaķu socializācijas tēma joprojām ir salīdzinoši jauna.

Kas jāzina, izvēloties sibīrijas haskiju, aļaskas malamutu un samojedu

Jebkuru šķirņu suņiem regulāras fiziskās aktivitātes ir vairāk nekā ieteicamas, bet it īpaši primitīvo suņu šķirnēm, tādām kā – Sibīrijas haskijs, Aļaskas malamuts, Samojeds utml.Šīs suņu šķirnes ir vēsturiski radītas, lai tās kalpotu ziemeļu tautām kā vilcēji gan pasažieru, gan

Šī vietne izmanto sīkfailus, lai nodrošinātu jums vislabāko pieredzi mūsu vietnē.