Labdarības orientēšanās sacensības “Robins mežā” rudens posms 2016

Priecīgs satraukums pirms un laimīgs gandarījums pēc – tādas emocijas virmoja Juglas dzīvnieku patversmē „Labās mājas”, kur 16.oktobrī, teritorijai pieguļošajā mežā norisinājās jau sestās labdarības orientēšanās sacensības ar suņiem „Robins mežā. Rudens posms”. Lai atrastu 8 kilometrus garajā orientēšanās distancē izvietotos divdesmit kontrolpunktus un vēl atrisinātu dažādus uzdevumus, trasē devās vairāk kā 150 dalībnieku, kurus pavadīja, vai pareizāk sakot, kam ceļu rādīja, vairāk kā sešdesmit  saimnieku suņi – gan no kucēnu vecuma pie saimniekiem auguši, gan savulaik no patversmēm adoptēti rējēji. Un vēl – trasē devās arī 17 no patversmē šobrīd dzīvojošajiem suņiem.  Ne viens vien dalībnieks „Robins mežā” apmeklēja atkārtoti, daļa dalībnieku neizlaiž nevienas sacensības.

Sacensībās skrēja gan kucēni, gan seniori. Apmaldījušos dalībniekus visveiksmīgāk  atpakaļ uz finišu patversmes teritorijā  vilka tieši patreizējie iemītnieki – kā nekā mājupceļš labi zināms. Daži suņči visu distanci pavadīja saimnieku padusēs, daži pičpaunā uz pleciem tika ņemti tuvojoties finišam, tomēr lielākā daļa suņu finiša līniju šķērsoja paši uz savām kājām. Skrēja gan lieli, gan mazi dalībnieki, divi jaunākie saldi dusēja vecāku stumtajos ratiņos, cits nepilnu gadu vecais puikucis uz tēva pleca; skrēja  gan pusaudži, gan jaunieši, gan dažs seniors.

robins_koppbilde

„Milzīgs gandarījums, ka mūsu brīvprātīgie ir kopā ar „Labo māju” iemītniekiem gan ikdienā, gan tādā svētku dienā kā šī. Patversmes suņi, kuri piedalījās, izbaudīja ļoti daudz uzmanības un mīlestības. „Robins mežā” pavadīja silta saule, kā arī neaizmirstama un patīkama kompānija, ko sagādāja ikviens un visi mūsu dalībnieki. Esam gatavi jaunam posmam pavasarī!” priecīgi atzīst patversmes vadītāja Astrīda Kārkliņa.

„Robins mežā” Rudens posms laikā ziedojumos tika savākti EUR 578,-.

Rezultāti

Vairāk foto šeit.