fbpx

2022.gadā “Labajām mājām” aprit 10 gadi

2022. gadā dzīvnieku patversmei “Labās mājas” aprit 10 gadi!

Līdz šim “Labajām mājām” ar sabiedrības atbalstu ir izdevies izglābt vairāk nekā 5 tūkstošus dzīvnieku, bet biedrībai “Juglas Dzīvnieku aizsardzības grupa” kopumā – 15 tūkstošus ķepaiņu.

Biedrības aktivitātes aizsākās 90. gadu beigās un par mūsu vēsturi vairāk var lasīt šeit: https://patversme.lv/par-mums/ .

Šobrīd dzīvnieku patversme “Labās mājas” ir lielākā dzīvnieku patversme Rīgā un piemēro visaugstākās kvalitātes prasības ne tikai ikdienas rūpēs par suņiem un kaķiem, bet arī par ilgtermiņa soļiem Latvijas dzīvnieku aizsardzības un labturības veicināšanas virzienā. Esam īpaši ar to, ka “Labajās mājās” pilnīgi visi dzīvnieki dzīvo iekštelpās kā īstās, siltās, mīļās mājās! Darbojamies tikai uz sabiedrības ziedojumu pamata. Mūs atbalstīt ar ziedojumu var šeit: https://www.mitto.me/ziedojums-labas-majas/ziedot-2

Citi ziedošanas veidi:  https://patversme.lv/ziedosana/

Likās noderīgi? Padalies ar draugiem!

Piesakies jaunumiem

Vēl, citi noderīgi raksti

Kā izaudzināt drošu un draudzīgu kaķi

Pavasaris un vasara ir mazo kaķēnu laiks. Ja kucēnu skoliņas apmeklēšana un sadarbība ar kinologiem gan mazu, gan pieaugušu suņu skološanā jau ir kļuvusi par pašsaprotamu rīcību, tad kaķu socializācijas tēma joprojām ir salīdzinoši jauna.

Kas jāzina, izvēloties sibīrijas haskiju, aļaskas malamutu un samojedu

Jebkuru šķirņu suņiem regulāras fiziskās aktivitātes ir vairāk nekā ieteicamas, bet it īpaši primitīvo suņu šķirnēm, tādām kā – Sibīrijas haskijs, Aļaskas malamuts, Samojeds utml.Šīs suņu šķirnes ir vēsturiski radītas, lai tās kalpotu ziemeļu tautām kā vilcēji gan pasažieru, gan

Šī vietne izmanto sīkfailus, lai nodrošinātu jums vislabāko pieredzi mūsu vietnē.