Divu nedēļu laikā „Labās mājās” ir piebirušas pilnas ar kaķiem, precīzāk – ar kaķēniem. Paredzēto 30 kaķu vietās šobrīd izmitināti 84 peļu junkuri: gan jaundzimuši kopā ar māmiņām, gan mēnesi, divus, trīs veci. Trakajā kaķēnu laikā noturēt patversmi pieļaujamā kaķu skaita robežās ir neiespējami – minkas brutāli tiek izmesti patversmes teritorijā.
„Labajām mājām”, kuras spēj strādāt tikai tad, ja tām ir sabiedrības atbalsts, šobrīd palīdzība ir jālūdz tieši kaķiem. Bez Tavas palīdzības šādu skaitu kaķu patversmē nav iespējams uzturēt, tāpēc LŪDZAM:
Ja vari atlicināt pāris stundas kaut ik pārdienu laikā no 9.00 līdz 18.00, nāc palīdzēt kaķus apkopt! Šim darbiņam nepieciešama atbildība, rūpīgums un deguna neraukšana par šmuci, ko mazie rakari spēj pāris minūšu laikā sarīkot. Brīvprātīgos, kuri var un vēlas nākt palīgā kopt kaķus (lūdzu respektēt, ka tieši mazgāt un tīrīt, nevis tikai pamīļoties ar dzīvniekiem!), aicinam pieteikties pie administratora pa tālruni: 26617636.
• Ja nevari atlicināt laiku tīrīšanas darbiem, varbūt vari palīdzēt „graudā”, proti, ar barību. Patversmei akūti nepieciešama kaķēnu sausā barība – tikai profesionālā(!), kā arī konservi. Tā kā mazajiem pūkaiņiem ir jūtīgi vēderi, viņiem, līdzīgi kā maziem bērniem, tiek dots viss labākais. Tāpēc iegādājoties konservus, lūdzu pievērst uzmanību tā sastāvam – lai gaļas procents ir nevis „0 komats cik tur procenti”, bet gan vismaz 70-90% no konserva sastāva; kā arī – iegādājoties „labos” konservus, droši var pirkt arī pieaugušajiem domātos.
• Nav nedz laika nākt pastrādāt, nedz iespēju atvest barību? Tad lūdzu palīdzi ar līdzekļiem! Kaķi un kaķēni ir jāattārpo, jāatbluso, streikojošie vēderiņi tiek ārstēti, daudziem kaķēniem jau pat 2 mēnešu vecumā ir ausu ērces (tātad mammas bijušas slimas un nav ārstētas), kas arī jāārstē, minčus jāvakcinē, telpas, būri jādezinficē utt. un tas viss naudas izteiksmē nav lēti.
Viena kaķa uzturēšana un atbilstoša aprūpe „Labajās mājās” izmaksā LVL 1,00. Šobrīd – ja vien pēc stundas kārtējā kaste ar kaķēniem netiks izmesta pie durvīm – mums ir nepieciešami 84 lati ik dienu jeb 2520 lati mēnesī tikai kaķu aprūpei! Lūdzu, palīdzi! „Labajām majām” nav savu līdzekļu, ir tikai cilvēku ziedojumi.
Katrs „Labo māju” suņa un kaķa sirds puksts, katras elpas vilciens, katra dzīvnieka tagadne un nākotne ir atkarīga tikai no Tevis. Ja atbalsti patversmi, tad mēs viņiem spējam nodrošināt dzīvi. Ja atbalsta nav, patversme pārvēršas tukšās sienās…
„Labo māju” četrkājainajiem iemītniekiem ir vajadzīgi tikai divi tūkstoši sirdsgudru Latvijas iedzīvotāju, kas dod uzdevumu savai bankai reizi mēnesī pārskaitīt 2 latus uz patversmes kontu un „Labās mājas” strādā!…
vai
trīs tūkstoši dzīvniekiem līdzjūtošu Latvijas iedzīvotāju, kuri reizi mēnesī piezvana uz patversmes ziedojumu tālruni: 90006687 (LVL 1 + PVN) un „Labās mājas” strādā!…