Ar prieku varam paziņot, ka Siguldas sunītis, kurš Juglas dzīvnieku patversmē „Labās mājas” tika nogādāts ar vaļēju kaula lūzumu un tika nekavējoties operēts, ir atgriezies savās mājās. Milzīgs paldies visiem, kuri ziedoja Tobja (tāds ir suņupuikas īstais vārds) operācijai! ĪsaTobja biogrāfija. Puisim ir četri ar pusi gadu, savas dzīves pirmo daļu dzīvojis pie omes laukos, līdz saimniece nolēma, ka Tobim nav vietas viņas dzīvē un suns ir jāeitanizē. Ģimenes jaunākā paaudze šādu omes lēmumu neatzina par saprātīgu un Tobis no lauku dzīves pārvācās uz Siguldu. Jāatzīst, ka Tobis ir īsts blandoņa, pie mājas neturas ne mirkli-kā pērtiķītis lien pāri sētai, ja tas neizdodas, izrokās zem sētas pa apakšu. Atstājot telpās, Tobis sarīko īstenu grautiņu. Pēc tik nelāgas pieredzes, Tobja saimnieki ir gatavi pielikt lielākas pūles, lai savu mazo blandoņu noturētu sētā. Tobja saimnieki arī turpinās ārstēšanu un rehabilitāciju savās mājās.

Kā viens labais darbs pārvērtās trijos? Lūk, kā.

Pateicoties ziedojumiem, ko „Labās mājas” saņēma Tobja ārstēšanas izdevumu segšanai, mums būs iespēja palīdzēt vēl diviem „Labo māju” iemītniekiem.

Emma patversmē nokļuva 1.jūnijā no Brīvības/Pērnavas ielu krustojuma, kur izmisusi skraidīja pa braucamo daļu. Pie kreisās Emmas acs izveidojies paliels izaugums. Vienīgais veids, kā to novērst-operācija. Nu Emmai veikta trešā plakstiņa prolapsa ekstripācija. Tagad mazā Emmiņa ne vien pasauli redzēs labāk, bet novērstā vizuālā defekta dēļ, cerams, drīz varēs doties mājup.

Otrs palīdzības saņēmējs ir melnais runčuks, kuru „saimnieks” 10.jūlijā izmeta pa kāda Valdeķu ielas daudzstāvu nama 6 stāva logu. Valsts policijas darbinieki kaķi nogādāja SIA „Dr.Beinerts” veterinārajā klīnikā, kur pirmās palīdzības sniegšanas programmas ietvaros piedāvāja runčuku eitanizēt. Nežēlīgā notikuma aculiecinieki un kaimiņi nespēja pieņemt šādu risinājumu un apņēmās segt ārstēšanas izdevumus klīnikā un meklēt vietu, kur kaķi izmitināt. Tā 11.jūlijā runcītis, nu saukts par Nameju, nokļuva „Labajās mājās”. Kritiena vai pareizāk lidojuma rezultātā, runčukam ir sadragāta gūža. Namejam paveicies, jo netika konstatēta iekšēja asiņošana un dzīvībai svarīgu orgānu bojājumi. Atliek saremontēt gūžas locītavu.

Paldies ikvienam ziedotājam, jo bez Tava atbalsta patversme būs tikai tukšas sienas!