unnamed (2)Sveiki draugi,

Mani tagad sauc Safo.
Esmu laimīga jaunajā ģimenē, jo ļoti mīlu savus vecākus un zinu, ka viņi mīl mani.

Es palēnām augu un apgūstu jaunas iemaņas ar mammas palīdzību, bet drīz sākšu iet arī skolā. Mamma saka, ka es esmu ļoti gudra un ātri iemācos jaunas lietas, tikai man brīžiem grūti koncentrēties, jo vairāk gribu spēlēties un izvingrināt zobiņus. Man ļoti patīk krauzt savas daudzās mantas, mēģinat noķert putnus, tauriņus un reizēm pat paviecas noķert kādu lēnu mušu.

Es esmu ļoti laba meitene un gandrīz nekad nevāru podus kamēr esmu viena mājās, ja neskaita pāris reizes, kad aiz garlaicības izrevidēju miskasti vai apgrauzu mammas čību.
Es mammai palīdzu arī visos mājas darbos un ne brīdi neļauju viņai darīt kaut ko unnamed (5)vienai pašai. Nu, varbūt tikai tad, kad tētis ar mani spēlējas.

unnamed (7)Kaut arī man ir nopirkta liela un mīksta suņu gulta es labāk izvēlos naktis pavadīt zem vecāku gultas, lai varētu viņus pienācīgi sargāt. Es vienmēr pamostos krietni ātrāk par vecākiem un ieguļos krēslā no kura labi pārredzu gultu, lai brīdī, kad viņi pakustās varētu bez kavēšanās abus sabučot un kārtīgi apsveikt, kad viņi beidzot pieceļas no gultas. Man šķiet, ka bez manas palīdzības viņi to pat nespētu izdarīt.

Izrādās, ka es neesmu vienīgais suns ģimenē – man ir arī 3 janas māsīcas, taču viņas dzīvo citur un mēs laiku pa laikam braucam pie viņām ciemos. 2 no viņām dzīvo Apšuciemā un tur man ir iespēja mācīties no lielajām suņu meitenēm, kā pareizi sargāt pagalmu un citas pieaugušu suņu lietas. Tur es varu kartīgi izdauzīties pa pagalmu, izskrieties gar jūras krastu un pat nopeldēties, vai izrakt kādu foršu bedri.unnamed (4)

unnamed (8)Man bija liels prieks pagājušo sestdien, kad garas vakara pastaigas laikā pie Māras dīķa satiku Forti, kas patversmē man dzīvoja blakus voljērā. Izrādās, ka arī viņai tagad ir forši jauni saimnieki! Mēs kārtīgi izspēlējāmies un izskrējāmies kopā, kamēr mamma ar Fortes jauno mammu dalījās pieredzē par mūsu audzināšanu. Es ceru, ka arī manai māsiņai ir atradušies tikpat forši vecāki!

Paldies, draugi, ka parūpējāties par mani, kad man tas bija tik ļoti vajadzīgs un palīdzējāt man atrast ģimeni! Es vienmēr būšu jums pateicīga un atcerēšos savas pirmās mājas Juglas patversmē.

Ar mīlestību,
Safo

unnamed (1)    unnamed (6) unnamed

Ziņas/Sākums
 
Mājas lapu izstrāde © Guntis.lv