Sunītes ceļš uz patversmi nosacīti sākās 12.maijā, kad tika atvesti četri kucēni ar stāstu, ka atrasti Ragana – Sēnīte šosejas malā… Nākamajā dienā noskaidrojās, ka tā tomēr nav patiesība un uz patversmi šie kucēni tika atvesti no “atradēju” mājām, kur palika mammīte ķēdes galā un vēl četri kucēni. Tikai pateicoties cilvēku vērībai un atsaucībai, šis stāsts ir ar laimīgām beigām un nu visi astoņi kucēni kopā ar mammīti atrodas dzīvnieku patversmē “Labās mājās” – drošībā un punčiem, kas pilni ar kvalitatīvu un atbilstošu barību, nevis kartupeļu mizām un citām drazām.

Mona ir jauna, skaista, aktīva un ļoti cilvēka sabiedrību mīlošs suns. Grūti iedomāties, ka iepriekšējie īpašnieki šādu suni bija nolēmuši dzīvei ķēdes galā… Tā kā pirmais dzīves posms tika pavadīts ķēdes galā, tad sunītei ir jāmācās pareizi spēlēties un komunicēt ar cilvēkiem un citiem suņiem. Bet, ak, kā viņai patīk spēlēties un tikt samīļotai… Skaistule Mona būs savu saimnieku prieks un acuraugs. Noteikti skolojama. Nebūs draugos ar pavisam maziem bērniem.

Dzimusi 2016.gada decembrī.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

…………………………………………………………………………

PAPILDINĀTS 13.05.2018.

Šoreiz viss bija savādāk nekā no sākuma šķita…

Diemžēl četri mazi kucēni ar meliem tika atvesti pa taisno no mājām uz patversmi, nevis atrasti Ragana – Sēnīte šosejas malā kā mums tika stāstīts. Sirsnīgs paldies cilvēkiem, kuri atsaucās un palīdzēja noskaidrot patiesību! Kā izrādās mājās palika mammīte ar vēl četriem kucēniem…
Tikai pateicoties cilvēku vērībai un atsaucībai, šis stāsts būs ar laimīgām beigām un arī pārējie četri kucēni kopā ar mammīti dosies uz dzīvnieku patversmi “Labās mājas”.
Mēs tikai ļoti ceram, ka šīs sunītes īpašnieki vairs nekad neņems nevienu dzīvnieciņu…

Foto kucīte redzama vēl vecajā dzīves vietā!

 

 

 

 

 

 

…………………………………………………………………………

12.05.2018.

Ceļmalas “ābolīši”

Sestdien, 12.maijā, Ragana – Sēnīte šosejas malā tika pamanīta paliela kaste ar 4 maziem kucēniem. Sak, ņemiet, kam vajag! Pamesti kā rudens āboli ceļmalā! Karstumā, izmocīti, vēl pavisam maziņi un no mammītes noteikti tikko atrauti!

Labi, ka vērīgas un līdzjūtīgas acis to ieraudzīja un nekavējoties iecēla mašīnā! Paldies Agitai par iejūtību un uzņemšanos!

Ziņas/Sākums
 
Mājas lapu izstrāde © Guntis.lv