Seko mums: Draugiem.lv Facebook Twitter
    • Adoptē
    • Ziedo
    • Aktuāli
    • Atbalsti
IMG_7265

IMG_8999Sveiki!

Maija beigās no patversmes adoptējām Āfrikas pigmeju pundurezīti Luīzu. Vārdu nemainījām, jo šķita piemērots un patika. Luīzas iepriekšējās dzīvesvietas vide un apstākļi ir ietekmējuši ežu jaunkundzes raksturiņu, tāpēc šņākšana un kodieni nav reti Luīzas klātbūtnes apliecinātāji, bet mēs esam pacietīgi un ceram, ka ar laiku ezītis pieradīs pie miera un mīlestības, tad arī šņācieni un eža zobu nospiedumi pirkstos paliks pagātnē.

Lai nu kā, bet starp šņācieniem ezīte ik pa laiciņam izrāda arī savu pētnieka dabu – istabās, kur notiek ikvakara socializēšanās rituāli, neizpētīts nepaliek neviens kaktiņš un objekts. Ausis saspicējusi, Luīza ar lielu interesi vēro apkārt notiekošo un plāno labāko stratēģiju, kā zibens ātrumā no viena istabas stūra nokļūt nākamajā, pa ceļam pagrūstot vai uz mazajiem zobiņiem uzkožot nospraustā mērķa sasniegšanu aizkavējošās lietas. Fotogrāfēšanās brīžos ar lielu ziņkārību dodas izošņāt telefonu, iespējams, tāpēc, ka pati vēlas radīt labāko selfiju.

Luīzas mīļākais našķis ir salds, mīksts un sulīgs persika gabaliņš, bet mīļākā izklaide ir spēlēt paslēpes, slēpjoties zem segām, skapjiem un aizkariem.

IMG_7381 IMG_7386  IMG_9051 IMG_9121

Ziņas/Sākums
 
Mājas lapu izstrāde © Guntis.lv