Labdien!
Šī gada Lāčplēša dienas pašā vakarā no Labajām Mājām adoptējām mazu trīskrāsu kaķēnu, ~1,5 mēnešus vecu. Rakstu Jums, lai pastāstītu kā mazajam pa šo mēnesi mūsu mājās ir gājis.
Kad ņēmām viņu no patversmes,  mazajam vārdiņš vēl nebija iedots, tāpēc, kopīgi ar ģimenes pārējiem ģimenes biedriem nolēmām mazo trīskrāsu brīnumu nosaukt par Lēdiju Feju. Mūsmājās mazo sagaidīja vēl viena mince Nīna El Nino un 2 suņu dāmas – Fidži un Šerpa. Pirmās stundas mājās mazais sāka ar istabas iepazīšanu – kur atrodas kastīte, bet pats galvenais- kur ēdiena bļodiņa un ūdens trauks, šis vakars paskrēja ātri – iepazīta istaba, paēsts un daudz, daudz gulēts. Otrās dienas laikā iepazīstinājām abas suņu meitenes ar mazo, un nepagāja ne visa diena, kad tā vietā, lai gulētu pie manām kājām gultā, mazais itin labi jutās Fidži un Šerpas kompānijā. Tā tas turpinās joprojām – gulēt vai nu pie Fidži vai man tuvu, tuvu klāt. Tagad, kad Feja ir paaugusies, suņi vairs tik ļoti nebaidās spēlēties ar viņu, un iesaistās, joprojām saudzīgās, bet draiskās spēlēs, kuras parasti iesāk pati Feja. Suņi dalās ar bumbiņām un citām mantām, kā arī labprāt piedāvā Fejai kumosu no savas bļodas. Mums jau šķiet, ka, kad Feja paaugsies, nebūs šaubu, kas noteiks kārtību mājās. Ar lielo kaķeni Nīnu mazajam ir neitrālas attiecības, viņi paiet viens otram garām, ja iegribas, guļ vienā istabā,gultā, nestrīdas, bet citādi īpaši nekomunicē.
Pēc mēneša mūsmājās, kad visas istabas ir apgūtas, Fejai ļoti gribās iepazīt arī dārzu, kā nekā – kad suņi no āra ienāk iekšā, viņi tā smaržo! Bet līdz tam vēl jāpagaida, kad paaugsies mazliet lielāka. Visvairāk viņai patīk spēlēties ar niedrēm, kas saplūktas puzuru gatavošanai.
Mūsprāt, Feja ir paguvusi mājās iejusties un sadraudzēties, vēl nedaudz skumst pēc mammas, jo joprojām zīž segu pirms gulēt iešanas, bet nu jau  ik pa reizītei gadās to aizmirst.
Fejai tagad ir 2,5 mēneši. Nofotogrāfēt viņu var tikai tad, kad viņa guļ, nomodā prātā ir tikai spēlēties un dauzīties. Bilde ar suneni Fidži ir bildēta otrajā vakarā, kad Feja aizmiga pie Fidži vēdera, bet Fidži pacietīgi gaidīja, kad mazais pamodīsies un tikai tad skrēja vakariņās. Otra bilde ir  no decembra sākuma, kad viņa pēc kārtīgas dauzīšanās nolēma pagulēt.

Ziņas/Sākums
 
Mājas lapu izstrāde © Guntis.lv